Yılların Tecrübesi ile Siz Değerli Müşterilerimize Her Zaman Daha Kaliteli Hizmet Sunmak için Durmaksızın Çalışıyoruz.


Hakkımızda


SPC Kimya olarak hammadde ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan firmamız, kısa sürede ithalatçı-tedarikçi firmalar arasında öncü bir kurum haline gelmiştir. Sektör olarak deneyimli personellerimiz ile tecrübemiz 20 yılı aşmaktadır.

Günlük hayatımızda yüzeyi elektrolitik yöntemlerle kaplanmış bir çok ürün kullanmaktayız. Örneğin; avizeler, musluklar,kilitler,kapı kolları,çanta,kemer ve ayakkabı tokaları,topluiğne,ataç,vida,banyo aksesuarları,kolye,küpe,mobilya kulpları ve daha yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bu ürünlere uygulanan kaplamanın amacı, yüzeyi korozyon ve yıpranmalara karşı koruma ve bunun yanında ürüne çekici bir görünüm sağlamaktır. Bu kaplama işleminin mükemmelliği için doğru kimyasal işlemlerin uygulanması çok önemlidir. İşte bizim görevimiz burada başlıyor. Sizlere kaplama tesisi kurarken tüm desteği vermek ve doğru kimyasal işlemi sunmak çok önemli bir aşamadır.

Vizyon & Misyon


Sizlere yalnızca ürün tedariği sağlamak değil , değer katmak ve memnuniyeti en üst düzeyde tutmaktır. Bunu ; “Zamanında ve eksiksiz tedarik” stratejimiz ile yerine getirmekteyiz. Teknik destek veren personellerimiz müşterilerimizin ürün geliştirmelerinde yardımcı olmaktadır.

Sohbeti Başlat
Yardıma ihtiyacınız mı var ?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?